ŞİRKET PROFİLİ

1994'TEN BÜGÜNE, HEP DAHA İYİYE

Yüklendiğimiz sorumluluğu bilerek, bilgiye ve insana yatırım yaparak büyüdük. Değişmez ilkelerimizin en başına dürüstlüğü, şeffaflığı ve kaliteyi koyduk. 1994’un bahara dönüştüğü günlerde, mütevazi sayılabilecek bir atölyede, hayalleri ve tutkuları olan bir ekiple başladı Yalçın Elektrik’in öyküsü. Küçük adımlarla başlayan her proje bir sonrakinde, güven duyan müşterilerle daha büyük projeleri getirdi.

İhtiyaçları bilen, müşterilerini dinleyen, kalite algısını daima yükseltme anlayışında olan Yalçın Elektrik Ailesi, Bursa ve Türkiye’deki sanayi kuruluşlarının yanında olabilmek, ihtiyaçları zamanında karşılayabilmek için taahhüt, tesisat, proje ve mühendislik hizmetleri alanında uzmanlaştı.

Alanında uzman, büyük ölçekli hastaneden avm’ye, endüstriyel tesislerden eğitim kurumlarına, proje farklılaşmalarına göre çözüm sunabilen mühendislik ekibiyle Yalçın Elektrik, saygın markaların ve prestij projelerinin tercihi oldu. Yalçın Elektrik, projelendirme aşamasından uygulamanın gerçekleştirilerek, anahtar teslimine kadar projenin her devresinde uzman kadrosu ile hizmet veriyor.

Proje üretme ve uygulama kabileyi de son derece geniş. Sanayi tesisleri, sağlık kuruluşları , endüstriyel tesisler, eğitim binaları , iş merkezleri, oteller, villalar ve konutlar; özetle marka projeler imzamızı taşıyor. Bize onur veriyor. Biz, proje tamamlandıktan sonra da yaptıklarımızın arkasındayız! Çünkü o sorumluluğu ömür boyu taşıyoruz!

  • ŞİRKET KÜNYESİ
  • Ticari Unvan : Yalçın Elektrik Kablo ve Pano Ltd Şti
  • Yönetim Kurulu Başkanı : Ceyhun Yalçın

Değerlerimizle varız! Asla feda edemeyeceğimiz değerimiz dürüstlüktür! Maddi ve manevi kaybetmek pahasına olsa bile...
Ceyhun YALÇIN

BİZİ DEĞERLENDİRİN
Projelerimiz, çevre ve güvenlik uygulamalarımız, ekip arkadaşlarımızla ilgili her düşüncenizi Bizimle paylaşabilirsiniz!

1994

Yalçın Markasının Temelleri Atıldı. İlk ofisimiz ve atölyemiz Fomara’daydı. İşletmemiz küçük, ama heyecanımız ve ideallerimiz büyüktü.

2008

Artan talepler, büyüyen projeler üzerine hizmet ağını genişletmek için “Yalçın Kablo Pano Elektrik İnş. Müh. Ser. Tur. Taş. San.Tic.Ltd.Şti kuruldu.

2011

Sektörün en temel ihtiyacı ve açığı olan Elektrik Pano üretiminde uzmanlaşmış grup şirketlerimizden Neser Pano kuruldu.

2017

Şirket mülkiyetimizdeki Alaadinbey’de oluşturulan yeni entegre tesislerimize taşındık.

Dijital Katalog İndir