DEĞERLERİMİZ

1994’TEN BUGÜNE SANAYİNİN, SAĞLIĞIN, ALIŞVERİŞİN ÖZETLE YAŞAMIN HER DEVRESİNDEYİZ Bilgiye ve uzmanlığa inanıyor, teknolojiye, gelişime ve en büyük zenginliğimiz saydığımız insan kaynaklarına yatırım yapıyoruz. 1994’ten bu güne onlarca sanayi tesisinin, alışveriş merkezi ve hastanenin, statların, eğitim kampüslerinin, otel ve konutların elektrik projelerini yönettik. Sürekli gelişim, hizmet içi eğitim, müşteri odaklı çözüm anlayışı sektörümüze kattığımız en temel farklar.

Değerlerimiz

Değerlerimiz = İ + 3E
İ + 3E Olarak tanımladığımız değerlerimiz bizi; Her daim kendini yenileyen - geliştiren ve sektörüne fark katan bir okul olmamızı da sağlıyor.
ETİK, EKİP, ETKİLEŞİM VE İNOVASYON

ETİK

Dürüstlük ve etik kurallar çerçevesinde rekabet etmek; şeffaflık ve kaliteden ödün vermemek! Yalçın Elektrik için şirket faaliyetlerinin ve rekabetin kurallarını etik değerler belirliyor. Etik değerlere bağlı, adil, objektif ve tarafsız çalışmak, değişmeyen ilkemiz. Çünkü şeffaflık, kurum kültürümüzün temel yapı taşı.

EKİP

Kurum kültürüne değer vermek; takım ruhuna ve insana saygı duymak; dinamik, samimi ve güler yüzlü olmak bizi farklı kılıyor. Yalçın Elektrik ekibi, araştırma-geliştirme, yazılım, destek, üretim, satış ve proje yönetim departmanlarından oluşuyor. Ve her bir bölümü birbiriyle uyumlu.

ETKİLEŞİM

Müşteri memnuniyetine dayalı çalışmak, çözüm odaklı olmak, iç ve dış iletişimde güçlü olmak şirket anlayışımızın itici gücü. Güçlü bağlar üzerinde yönettiğimiz iç ve dış iletişimimiz ile etik kurallar çerçevesinde rekabeti benimsiyor, etkileşime dayalı çözümler de oluşturuyoruz.

İNOVASYON

Yenilikçi bakış açısını korumak, yeni teknoloji ve trendlerin takipçisi olmak, girişimci ruhu kaybetmemek en önemli Yalçın Elektrik kurum değerlerinden biri. Yeni eğitim yöntemlerinin ve gelişen dijital teknolojilerin izinde, müşterilerimize en ideal, en nitelikli, kalıcı ve modern çözümler, yenilikçi yaklaşımlar sunuyoruz. Yeni teknoloji ve trendlerin takipçisi olarak bir yandan büyürken bir yandan da girişimci ruhumuzu koruyoruz.

Dijital Katalog İndir