Haberler

Yalçın Elektrik 25 Yaşında

Aralık 2019

Elektrik sektörünün Bursa’da ki öncü firmalarından biri olan Yalçın Eketrik, çeyrek asırlık tecrübesini geçtiğimiz günlerde Almira Otel’de düzenlediği geceyle kutladı.
Yaptıkları projelerle Bursa’da adından söz ettiren Yalçın Elektrik, 25. yılını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği özel bir geceyle kutladı. Yaklaşık 100 çalışanına unutulmaz bir gece düzenleyen Yalçın Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhun Yalçın, ‘Birlikte büyümeye devam ediyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarıma özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerin ve ailelerinizin yeni yılınıda şimdiden kutluyorum.’ dedi.

Yenilenebilir Enerji

NİSAN 2015

Yenilenebilir enerji, doğal çevreden sürekli veya tekrarlamalı olarak ulaşılan kaynaklardan elde edilen enerjidir.

PİKNİKTE BİR ARAYA GELDİK

MAYIS 2018

Yalçın Elektrik Ailesi, çalışanları ve eşlerinden oluşan büyük bir grupla piknik yaptı. Hem baharın gelişi kutlanırken, hem de haftanın yorgunluğu atıldı.

YALÇIN ELEKTRİK KENDİ TESİSLERİNDE : TAŞINDIK

ŞUBAT 2018

Yalçın Elektrik , 2018 yılı şirket yenileşim stratejileri dahilinde, Alaaddinbey’de oluşturduğu entegre tesislerine taşındı.

KAHRAMANLIK DESTANIN KENTİNE: ÇANAKKALE’YE YOLCULUK

HAZİRAN 2017

Yalçın Elektrik, geçtiğimiz hafta sonu Türk tarihinin en büyük kahramanlık destanın yazıldığı Çanakkale’yi ziyaret etti.

HEM GEZİ, HEM YEMEK BİR ARADA

OCAK 2017

Yalçın Elektrik Ailesi, Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhun Yalçın’ın da katılımıyla gezi ve yemek organizasyonu düzenledi. Ekip ve takım ruhunu güçlendirmeyi önemsediklerini anlatan Ceyhun Yalçın “ Büyük bir aileyiz ve büyümeye de devam ediyoruz.

YALÇIN ELEKTRİK EĞİTİM PROGRAMLARI SÜRÜYOR

KASIM 2016

Yalçın Elektrik, mühendis ve teknik personeline yönelik, sektördeki son uygulama gelişmeleri hakkında eğitim programı düzenledi. Adranos Otel’de yapılan ve tüm gün devam eden programda, elektrik projelendirme ve taahhüt kapsamındaki yeni uygulamalar, yönetmelik değişiklikleri ve yenilikleri anlatıldı.

YALÇIN ELEKTRİK AİLESİ BÜYÜKADA’DA

EKİM 2016

Ekip ve takım ruhunu güçlendirmek amacıyla Yalçın Elektrik, personeline yönelik etkinlikleri sürdürüyor. Aileleriyle birlikte buluşan Yalçın Elektrik mühendislik ve teknik personel grubu, Büyükada’ya gezi düzenledi.

PAİNTBALL TURNUVASI TAMAMLANDI

MART 2016

Yalçın Elektrik çalışanlarının katıldığı paintball turnuvası tamamlandı. Takım ruhunu güçlendirmek, mücadele karakterini büyütmek amacıyla düzenlenen turnuvada Yalçın Elektrik çalışanları arasında oluşturulan takımlar kıyasıya yarıştı.

MARMARABİRLİK BİOKÜTLE PROJEMİZ BAŞLADI

MAYIS 2015

Marmarabirlik’in yılda 2 milyon Kw/saat elektrik üreteceği "zeytin atıklarından elektrik enerjisi üretme" Ar-Ge projesinde geri sayım başladı. Dünyada bir ilk olacak proje kapsamında, tesis kurulumu tamamlanarak çalışmalara başlandı.

YENİLENEBİLİR ENERJİDE PROJE GELİŞTİRECEĞİZ

NİSAN 2015

Sektörümüzde ulusal ve uluslararası bir çok markanın çözüm ortağı olarak, “yenilenebilir enerji” alanında farklı projelere odaklanıyoruz. Şirket vizyonumuz ve hedeflerimiz doğrultusunda projeler geliştirebilmek için çalışmalarımız devam ediyor.

20. YIL KUTLAMALARI EĞİTİMLE DEVAM ETTİ

TEMMUZ 2014

Ülke genelinde gerçekleştirdiği başarılı projelerle sektöründe öncü konuma yükselen Yalçın Elektrik 20. Kuruluş Yılı Etkinliklerine eğitim programlarıyla devam etti.

Dijital Katalog İndir